wiem-czego-chce

Kobieta Pewna Siebie. i Kropka.

W latach 2009 – 2016 prowadziliśmy cykl warsztatów dla kobiet Kobieta Pewna Siebie. i Kropka., dzięki którym wzmacniały wiarę w siebie, na nowo definiowały swoją tożsamość, odnajdywały lub wzmacniały samoocenę tak, aby czuć się swobodnie i bezpiecznie w każdej sytuacji. Podczas i po szkoleniu ( zajęcia stacjonarne oraz kontynuacja on-line) przełamywały własne ograniczenia, zaczynały osiągać zawodowe cele i realizować osobisty sukces.

Opinie uczestniczek warsztatów i szkoleń » poznaj tutaj

Wyżej i Dalej

W latach 2012 – 2014 prowadziliśmy cykl warsztatów dla kobiet zagrożonych wykluczeniem społecznym Wyżej i Dalej, które tkwiły w toksycznych związkach i pragnęły nauczyć się nowych zachowań w trudnych sytuacjach, w zderzeniu z murem niechęci najbliższych. W ramach cyklu szkoleń nabierały umiejętności komunikacji, motywacji do działania, dbania o siebie i swoje potrzeby. 

Kompetencje Przyszłości

W latach 2007-2010 prowadziliśmy szkolenia dla małych i średnich firm w zakresie:

  • motywacja,
  • zarządzanie czasem,
  • zarządzanie przez cele, 
  • asertywność,
  • komunikacja w biznesie,
  • techniki NLP w zarządzaniu sprzedażą,
  • przywództwo kobiet w biznesie.

Prowadziliśmy coachingi dla kadry zarządzającej oraz menedżerów niższego szczebla, którzy, podczas indywidualnych spotkań z coachami kariery, szlifowali swoje umiejętności zarządzania personelem oraz własną ścieżką zawodową.

Aktywizacja zawodowa dla bezrobotnych kobiet

W latach 2006-2007 prowadziliśmy autorski program szkoleń dla kobiet współfinansowany ze środków PO KL. W ramach dwuletniego programu Szkolenie do telepracy w technikach multimedialnych z neurolingwistycznym programowaniem przeszkoliliśmy ponad 200
bezrobotnych kobiet z terenu województwa mazowieckiego. Zdecydowana większość absolwentek znalazła pracę dzięki umiejętnościom twardym i miękkim, nabytym podczas szkolenia.

Program dla Żaka

W latach 2005-2009 prowadziliśmy Program dla Żaka – cykl szkoleń z zakresu technik neurolingwistycznego programowania dla studentów wyższych uczelni. Program obejmował szkolenia Praktyk NLP, Master NLP oraz techniki hipnozy werbalnej i niewerbalnej – czyli wszystko, co młody człowiek wiedzieć powinien, aby umieć zarządzać własnym umysłem, czuć się dobrze samemu ze sobą a swoją postawą wpływać na otoczenie. W ramach Programu współpracowaliśmy z kołami naukowymi warszawskich uczelni prowadząc bezpłatne prezentacje technik NLP.