Każda przekazana Fundacji kwota zostanie przeznaczona na realizację naszych projektów i przyczyni się do wsparcia i rozwoju nowatorskiej i pełnej energii edukacji w Polsce.

Czy wiesz, że jako osoba fizyczna darowizny dla Fundacji możesz w 100% odpisać od podatku dochodowego? Limit roczny wynosi 6% dochodu stanowiącego podstawę opodatkowania. Warunek: darowizny muszą być przekazywane na konto bankowe.

wplac_darowizne

Chcesz wspomóc działania Fundacji graj Wysoko, przekaż dowolną darowiznę na cele statutowe. Możesz to zrobić na kilka sposobów:

1. Wpłać ją bezpośrednio na konto bankowe:

Fundacja graj Wysoko, Warszawa
Nazwa Banku: Volkswagen Bank Polska S.A.
Numer konta: 47 2130 0004 2001 0620 7914 0001

Tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe Fundacji graj Wysoko (zachowaj przelew i rozlicz w najbliższym rocznym zeznaniu podatkowym).

2. Kup cegiełkę jednym kliknięciem za pośrednictwem CashBill 

 

Masz do wyboru kilka opcji i tylko od ciebie zależy, którą z nich wybierzesz 🙂

cashbill_logo

 

3. Pomagaj za darmo, robiąc zakupy on-line

Robiąc zakupy on-line możesz pomóc, nie ponosząc dodatkowych kosztów! Oto lista sklepów, w których robiąc zakupy on-line, część wydanej przez Ciebie kwoty może trafić do nas na cele statutowe. Aby wspomóc Fundację, wystarczy wejść na stronę wybranego sklepu poprzez portal » FaniMani.

Jak to działa?

1. Robisz zakupy w ponad 910 sklepach internetowych.
2. Płacisz tyle, co zawsze.
3. Średnio 2,5% wartości zakupów wspiera wybraną organizację.

W ramach tego programu możesz zrobić zakupy w wielu sklepach, m.in.: Do programu przystąpiło bardzo dużo sklepów on-line, m.in.:

4. Wykorzystaj Idea Fair Play
Planujesz ubezpieczyć cokolwiek lub kogokolwiek? Kup ubezpieczenie i jednocześnie wspieraj nasze działania bez dodatkowych kosztów!

Trzy proste kroki:

1. Wejdź na stronę IDEA FAIR PLAY na profil Fundacji grajWysoko.
2. Zarejestruj się i zamów ubezpieczenie.  Aż 95% użytkowników Idea Fair Play otrzymuje korzystniejsze oferty ubezpieczeniowe od obecnie posiadanych.
3. Po realizacji zamówienia Idea Fair Play przekaże ponad 50% przychodu dla wybranej Organizacji.

Przejdż na stronę, kup ubezpieczenie i wspieraj nas!

 

5. Przekaż przedmioty lub gadżety, które wykorzystamy na potrzeby Fundacji i realizacji naszych celów statutowych.

Użyjemy je jako nagrody w konkursach lub sprzedamy podczas zbiórek publicznych. Tym samym kwota uzyskanych środków zasili nasz fundusz na działania statutowe.

6. Zostań Wolontariuszem.
Jeśli jesteś specjalistą w swojej dziedzinie i wspomożesz Fundację swoimi umiejętnościami, przyczynisz się do sukcesu osób, które wspieramy. Możesz przygotować elementy grafiki, skład publikacji, poprowadzić warsztaty i szkolenia. więcej czytaj w » Zapraszamy Wolontariuszy.

Jeśli wyrazisz na to zgodę, podzielimy się informacją o Tobie jako wolontariuszem lub darczyńcom w naszych materiałach promocyjnych, stronie internetowej, fan page’u.
W końcu razem zmieniamy świat na lepszy!