Wspieraj Fundację

 
wplac_darowizne

Czy wiesz, że darowizny dla Fundacji możesz w 100% odpisać od podatku dochodowego? Limit roczny wynosi 6% dochodu stanowiącego podstawę opodatkowania. Warunek: darowizny muszą być przekazywane na konto bankowe.

Chcesz wspomóc działania Fundacji graj Wysoko, przekaż dowolną darowiznę na cele statutowe. Możesz to zrobić na kilka sposobów:


» Wpłać ją bezpośrednio na konto bankowe:

Fundacja graj Wysoko, Warszawa
Nazwa Banku: Volkswagen Bank Polska S.A.
Numer konta: 47 2130 0004 2001 0620 7914 0001

tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe Fundacji

» Wpłać darowiznę za pośrednictwem CashBill 

cashbill_logo

» Przekaż przedmioty przedmioty, które wykorzystamy na potrzeby Fundacji i realizacji naszych celów statutowych, np. jako nagrody w konkursach, wyposażenie sali szkoleniowej itp., lub sprzedamy podczas organizowanych przez nas zbiórek publicznych tak, by kwota uzyskanych środków zasiliła środki na działania statutowe.

»  Jeśli jesteś specjalistą w swojej dziedzinie i możesz wspomóc Fundację swoimi umiejętnościami, także przyczynisz się do sukcesu osób, które wspieramy. Możesz przygotować elementy grafiki, skład publikacji, doradztwo w zakresie prawa czy księgowości, poprowadzić warsztaty i szkolenia.

A ponieważ razem zmieniamy świat na lepszy, podzilimy się ( jeśli wyrazisz zgodę ) informacją o Tobie jako darczyńczy w naszych materiałach promocyjnych, stronie internetowej, fan page’u.

Jeśli chcesz przekazać darowiznę > wejdź tutaj