Anna Rębosz

trener umiejętności osobistych i menedżerskich, konsultantka biznesu, blogerka, inspiratorka zmian. Jej specjalnością są warsztaty i szkolenia związane z tematyką zarządzania czasem, pewności siebie i wizerunku kobiet biznesu, przywództwa i umiejętności menadżerskich, efektywności i komunikacji w zespole, kreatywności i innowacyjności, technik radzenia sobie ze stresem. Stworzyła blog i konsultingową stronę grajWysoko.pl.

Jako menadżer pracowała w korporacjach produkcyjnych oraz finansowych, była członkiem zespołów w projektach związanych z restrukturyzacją i tworzeniem struktur pionu sprzedaży, zespołów wdrożeniowych systemów IT w pionie obsługi klienta oraz zespołu wdrażającego standardy ISO. Od kilku lat jest tworzy i realizuje programy edukacyjne w Fundacji graj Wysoko.

Doświadczenie z pracy w korporacjach i 16-letnie doświadczenie jako trener, w powiązaniu z wiedzą z zakresu organizacji i zarządzania, sprawiają, że uczestnicy szkoleń oraz konsultacji wysoko cenią jej sposób przekazywania informacji i prowadzenia warsztatów.

Jako Dyrektor Programowy czuwa nad działalnością i projektami Fundacji graj Wysoko, która pracuje z osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym oraz prowadzi zajęcia z profilaktyki uzależnień.

Prywatnie pasjonatka dalekich podróży; samotnie lub w nielicznej grupie odwiedziła ponad 50 krajów i skatalogowała ok. 40 miejsc wpisanych na listę dziedzictwa kulturowego UNESCO. Kocha dobrą literaturę, jazdę na nartach we francuskich Alpach, a w weekendy odkrywa zakamarki polskiej agroturystyki lub warszawskie kameralne galerie sztuki, które pojawiają się i równie szybki znikają.

Prowadziła szkolenia dla pracowników m.in:

IMPAQ, JAI KUDO Polska, RH PLUS, Centrum Projektów Europejskich, STACON, NCAB Group Polska, NCAB Group Polska, Baker Tilly Poland, Grenkeleasing, McDonald’s Polska, Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, AWARTECH, F.U.H. Wojan III, Grenkeleasing, MMP NEUPACK Polska, SCHOMBURG POLSKA, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, Boshoku Automotive Poland, ERGIS, First Data Polska, HM INWEST, IFS, PARTNERZY Nieruchomości, BMS Group, mBank, Megatech Industries, IGP Pulvertechnik Polska, Schroder Investment Management, Aperam Stainless Services & Solutions Poland, Big Four Group, Ykk Poland, VIPmoto, Wonga.pl, Castorama, Crido Taxand, Dormakaba, Graw, Gerda-Hydomat SA, Urząd Marszałkowski, Carat, Crido Taxand, Yetica, Kirchhoff Automotive

Jej styl pracy?

  • Dynamiczny, konkretny, zdecydowany, jednocześnie z dużym luzem
  • Wykorzystuje gry symulacyjne oraz elementy dramy.
  • Mocno podkreśla równowagę między życiem prywatnym a zawodowym, a tych, którzy żyją w niekontrolowanym pośpiechu namawia do zakosztowania kultury slow.
  • Dużo uwagi poświęca każdemu z uczestników, a pozostawiając pole do dyskusji i wymiany doświadczeń w grupie, często prowokuje do twórczych dyskusji.
  • Używa wielu inspirujących przykładów, zarówno z własnej praktyki menedżera, jak i indywidualnych podróży po świecie.