Kulturowe i społeczne stereotypy nie dają kobietom wyboru. Wysoką cenę płacimy za realizację własnych pragnień. A gdy ściany swego mieszkania tapetujesz od lat tak samo, oznacza to, że nie zdajesz sobie sprawy, że masz też inne możliwości.

Tego lata zmień wszystko!

Zedrzyj ze ścian tapetę i pomaluj swój świat na nowo. Dokładnie tak, jak chcesz. Wszystko to, o czym myślałaś kiedyś, o czym myślisz teraz, o czym nawet jeszcze nie myślisz, bo nie wiesz, że możesz zmienić to, co możesz naprawdę zmienić.

Dawno temu, ze znajomą rozmawiałyśmy o zmianach, dążeniu do celu, marszu przed siebie, realizacji marzeń. Kaśka powiedziała wówczas – Lepsze jest wrogiem dobrego. Po co tak pędzisz do przodu, po co chcesz tych wszystkich zmian, skoro dobrze jest ci tutaj i teraz? Zdumiały mnie te słowa w ustach młodej kobiety. – Ale to jej życie – pomyślałam. – Ona wybiera i ona decyduje.

Mniej więcej osiem lat później, niemal zaraz po Gwiazdce i upojnych szaleństwach sylwestrowej nocy, Kasia odnalazła moją stronę w internecie i wysłała mi sms – Nie wiem, co to jest szczęście, i już nie przewiduję w mym życiu takiego stanu.
Zmroziły mnie te słowa tak, jak nie zmroził nawet mróz i ostry wiatr na szczycie alpejskim Plateau Rosa, z którego właśnie zjeżdżałam na nartach. Zafascynowana byłam świeżą sportową pasją i wspaniałym samopoczuciem, że właśnie uczę się całkiem nowej umiejętności, którą odkładałam ( o odkładaniu pisałam » tutaj ) z roku na rok.

Tego lata zmień wszystko

Poświęć jedno popołudnie wyłącznie sobie. Usiądź w ulubionym fotelu, oddychaj głęboko, chłoń siebie. Pozwól, aby przez twoją głowę przepływały myśli; nich pojawiają się i znikają. Wsłuchuj się w te myśli i zaraz potem pozwól im odchodzić. Te, które są dla ciebie ważne, powrócą.

Bo co Ci z klikania Lubię to! przy kolejnych mądrych cytatach na facebooku, kiedy od dawna nie zastosowałaś w swym życiu żadnej złotej myśli?

Działaj zgodnie z własnym sercem, sumieniem, wartościami, potrzebami. Zadbaj o siebie. Bądź dla siebie dobra. Żyj w zgodzie ze sobą!

Wykorzystaj idee i kroki zmiany na lepsze stosowane i polecane przez ludzi sukcesu. Ja stosuję i polecam:

1. Zaczynaj z wizją końca

2. Zrób Osobistą Analizę SWOT

3. Motywacja – zacznij od dziś!

4. Formuła Pewności Siebie – wydrukuj, podpisz i działaj!

5. Myśl o sobie dobrze..!!

6. TEFCAS – poznaj i zastosuj tę Formułę Sukcesu

7. Podsumuj rok w środku lata

Dziś kliknij jeden link, jutro drugi, pojutrze trzeci. Gdy zaczniesz, trudno będzie ci się zatrzymać w drodze do jesiennej zmiany na lepsze.

Powodzenia!

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

3 × 4 =