Wystarczy obserwować dzieci i młodzież by odkryć, że najbardziej efektywnie uczą się poprzez zabawę i rozwiązywanie problemów w świecie nierzeczywistym. Dla nich nasz nowy projekt “Pobierz i baw się!”
W Strefie Dzieci i Młodzieży znajdziecie zestawy szarad, łamigłówek, infografik, arkuszy i plannerów, które  wspierają rozwój, ciekawość świata i edukację pozaszkolną dzieci i młodzieży. 

Nauka i rozwój przez zabawę

to propozycja dla wszystkich, którzy chcą być kreatywni, poszerzać horyzonty, budować samoświadomość i odważnie iść własną ścieżką. Z doświadczenia wiemy, że są nimi nie tylko młodzi ludzie 🙂 To także świetna zabawa dla dorosłych, którzy chcą odnaleźć w sobie iskrę ciekawości i patrzenia na świat zupełnie na nowo, jakby odkrywali go po raz pierwszy. 

Co proponujemy?

 

 

 

Krótki przegląd arkuszy; kliknij w interesujący i pobierz  *pdf . Wydrukuj, baw się, rozwijaj! 

dzialania_1
slowa-maja-znaczenie
labirynt-1
pokoloruj-swinke
moje-oszczednosci

 


Jeśli pobierasz infografiki, arkusze i planery wspierające twoją efektywność,  będzie nam bardzo miło, gdy będziesz obserwować działania Fundacji na fanpage’u Klub Pewnych Siebie Kobiet. Znajdziesz tam informacje o wpisach i nowych materiałach do pobrania, dlatego warto nas obserwować.

Co jeszcze możesz zrobić?
Komentarze, jak zwykle, do Twojej dyspozycji. Możesz także udostępnić wpis czy infografikę we własnym kanale Social Media, za co z góry dziękujemy!

Kilka informacji technicznych: 

  • Materiały są gotowe do pobrania i zapisania w formacie PDF.
  • Możesz je drukować na dowolnym rodzaju papieru, także w kolorach czarno-białych.
  • Format druku to A4.
  • Materiały można wykorzystać tylko do własnego użytku lub przekazywać linki bliskim i znajomym. Nie wolno ich sprzedawać ani wykorzystywać do celów marketingowych!

Newsletter nieustająco do dyspozycji subskrybentek » tutaj.