narzędzia ∗ inspiracje ∗ wsparcie

PEWNA SIEBIE KOBIETA. i Kropka.

nowa odsłona Warsztatu, na który czekałaś

OD PONAD DEKADY dostarczamy rezultaty

realizuj swoje plany i zamierzenia

PEWNOŚĆ SIEBIE dodaje skrzydeł

PREV
NEXT

Czego nauczysz się podczas warsztatu

PEWNA SIEBIE KOBIETA. i Kropka.

  • Technik poznawania siebie i rozprawiania się z krytykiem wewnętrznym, ustalania ważnych dla siebie obszarów rozwoju, wyznaczania celów i zadań.

  • Rozpoznawania prawdziwych źródeł pewności siebie i postawy przepełnionej odwagą, z wykorzystaniem prawa przyczyny i skutku.

  • Rozpoznawania indywidualności i własnej kobiecej siły vs. bezcelowości porównywania, ocenianie i zakładania masek, za którymi skrywamy bezradność.

  • Osiągania rezultatów w sposób zgodny z własnymi oczekiwaniami, w oparciu o wiarę we własne możliwości.

  • Odwagi w podejmowaniu decyzji, w tym także decyzji biznesowych, jako pochodnej 
siły pewności siebie.

  • Analizowania swoich mocnych i słabych stron i wykorzystywania szeregu narzędzi pracy nad zmianą postrzegania siebie.

Skąd wiesz, że potrzebujesz nowych umiejętności?

Wyniki sondy bloga grajWysoko.pl mówią same za siebie: aż 65% kobiet odwiedzających grajWysoko.pl marzy o zmianie siebie, nabraniu odwagi, celowym życiu, dojrzałości emocjonalnej, byciu pewną siebie*!

Plan warsztatu

Ja i Lustro - Moduł I

Odkryjesz i nazwiesz maski, które codziennie zakładasz. Nawiążesz kontakt z rolami, jakie odgrywasz w życiu i porozmawiasz z nimi szczerze o potrzebach, lękach i pragnieniach. Polubisz siebie taką, jaką naprawdę jesteś; ze swoimi wadami i zaletami. Pozbędziesz się ograniczających przekonań na swój temat. Nawiążesz dobre relacje z samą sobą i poczujesz się dobrze we własnej skórze.

Ja i Mocne Strony - Moduł II

Poznasz 5 największych problemów w budowaniu pewności siebie w relacjach biznesowych i dowiesz się, jak je rozwiązywać efektywnie i skutecznie. Poznasz filary wiary w siebie i nauczysz się je wzmacniać nawet wówczas, gdy inni będą podcinać Ci skrzydła. Poznasz własne zasoby i obszary wymagające wsparcia, wzmocnisz swój potencjał, nauczysz się stawiać czoła wyzwaniom.


Ja i Otoczenie - Moduł III

Zapomnisz, co oznacza słowo stres i że "asertywność" to nie tylko mówienie "nie". Poznasz techniki zarządzania własnymi emocjami, określisz, co czerpiesz z pracy z ludźmi i co sama możesz im dać. Nauczysz się, jak zostać rzeczniczką samej siebie. Jak bez zbędnego wstydu i nieuzasadnionej skromności mówić głośno o własnych potrzebach oraz opowiadać o odniesionych sukcesach.

Ja i Przyszłość - Moduł IV

Nauczysz się technik nieustannego doskonalenia, ugruntujesz swój nowy zestaw wspierających przekonań. Staniesz się realizatorką własnego życiowego planu. Odnajdziesz równowagę pomiędzy sukcesem zawodowym a spełnieniem w życiu osobistym, odnajdziesz przyjemność w realizowaniu się, także poprzez swoją pasję. Nauczysz się dbania o najważniejszą osobę: o samą siebie.

Korzyści z warsztatu

korzyść 1

01

Zdobędziesz inspiracje i motywacje do pracy nad sobą,
 odkryjesz bariery, które powstrzymują cię w odważnych decyzjach i działaniach, 
wzmocnisz naturalną pewność siebie.

korzyść 2

02

Zdobędziesz narzędzia, które blokują indywidualny potencjał,
 przełamiesz własny lęk przed nawiązywaniem partnerskich kontaktów, w tym kontaktów biznesowych.

korzyść 3

03

wykształcisz postawę pewnego siebie i konstruktywnego wyrażania emocji, zbudujesz baze przekonań wzmacniających postawę pewności siebie

O efektach i korzyściach z warsztatów

napisały uczestniczki

Trenerka nie tylko nawiązuje ciepły kontakt z użytkowniczkami, ale też subtelnie inspiruje do pewnych przemyśleń i zmian. Podoba mi się takie nastawienie na problemy i ograniczenia kobiet, ale bez nuty użalania się nad sobą. Anna pomaga kobietom pomóc samym sobie.

Aga

Szkolenie jest naprawdę warte polecenia. Uczestniczyłam, i do dziś o pewnych sprawach nie mogę przestać myśleć, a zdobyte umiejętności wykorzystuję na co dzień. Może jeszcze nie w takim stopniu, jak bym chciała, ale coś zostało zasiane i z pewnością zaowocuje. Bo teraz ... gram wysoko :)

Kaśka Paszkowska

Kompetentny, profesjonalny, rzeczowy, dla ambitnych i inteligentnych. Mocno inspirujący!

Anonimowa :)

CAŁY KURS KTÓRY, ANIU, PRZEPROWADZIŁAŚ MOGĘ POWIEDZIEĆ ŻE BYŁ BARDZO POMOCNY W MOIM ŻYCIU. MUSZĘ SIĘ PRZYZNAĆ ŻE ODRODZIŁAM SIĘ NA NOWO.

Marta

Poznaj trenerkę prowadzącą

Pewność siebie i wiara w siebie u kobiet to mój konik. Dlatego zajęcia wzmacniające czy budujące pewność siebie prowadzę w różnych odsłonach i w różnych wariantach od ponad dziesięciu lat.

Czego się w tym czasie dowiedziałam? Że kobiety, niezależnie od wykształcenia, wieku, stanowiska, zasobności portfela czy miejsca zamieszkania, tego właśnie potrzebują. I to, co powinny otrzymać dawno temu, znajdują na moich zajęciach: siłę i moc do działania w zgodzie z własnymi potrzebami.

Wiem, że wykonywane ćwiczenia, uświadamiana wiedza, dokonywanie analiz czy rozmowy o własnych postawach i potrzebach to praca dla wielu kobiet nowa. Ale gdy rozpoczyna się proces radzenia sobie z problemami, gdy kobiety zaczynają z odwagą mówić głośno w swoim imieniu, gdy odkrywają swoje mocne strony, wzmacniają je i zaczynają domagać się dla siebie szacunku - stają na własnych nogach i poczucie własnej wartości przynosi im korzyści każdego kolejnego dnia.

Już nigdy krytyczne głosy z zewnątrz czy głos krytyka wewnętrznego nie mają dostępu do nich, ani do ich potrzeby samorealizacji.

Zapraszam do świata Pewnych Siebie Kobiet!

czytaj więcej o trenerce » tutaj

Masz pytania?

skontaktuj się!

napisz

biuro@grajWysoko.pl

Informacje organizacyjne

  • Na tydzień przed warsztatem otrzymasz Ankietę dotyczącą twoich rzeczywistych potrzeb i problemów. Pozwoli ci ona przeanalizować, na co przeznaczasz swój czas, zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym, co wielu osobom pomaga bardziej świadomie skorzystaj z zajęć i skupić się na rozwiązywaniu swoich rzeczywistych problemów.
  • Czas trwania warsztatu Warsztat Efektywne Zarządzanie Czasem to warsztat dwudniowy. Spotykamy się o godzinie 9.00 i kończymy zajęcia o 17.00. W międzyczasie zapewniamy lekkie i zdrowe przekąski, kawę herbatę, napoje.
  • W cenę warsztatu nie jest wliczony nocleg. Po zapisaniu się na warsztat możemy dostarczyć ci listę hoteli w pobliżu sali szkoleniowej; napis do nas o takiej potrzebie.
  • Materiały szkoleniowe otrzymasz w formie skryptu z podsumowaniem najważniejszych treści, zestawu ćwiczeń do wykonania podczas zajęć oraz materiałów wspierających wdrażanie nowych umiejętności z zakresu zarządzania czasem.

Chcesz trzymać rękę na pulsie?

Zapisz się i otrzymuj informacje

W grajWysoko.pl nie tylko trzymamy kciuki za Twój biznes

W pakiecie masz także mnóstwo technik, narzędzi i umiejętności. Zapisz się!
TOP