O czym marzą kobiety?

Kobiety niezależne, silne i nastawione na sukces często skrywają liczne obawy, pragnienia i marzenia związane z samoakceptacją i pewnością siebie. Noszą je w sercach wiele lat, podczas gdy otoczenie nie ma pojęcia o dramatach, które rozgrywają się pod dokładnie dopasowywanymi maskami.

Zdecydowanie, energia i wiara w siebie – kobieta sukcesu epatuje tymi cechami na zewnątrz, choć wewnątrz targają nią konflikty, lęk przed krytyką czy brak pewności i stała potrzeba akceptacji.
Ponieważ nie jest prawdą, że większość kobiet marzy wyłącznie o wakacjach na Bali, nowej torebce od Prady czy wolnym czasie na ploteczki z przyjaciółkami.. O czym w takim razie marzą?

czytaj także:
Bez pewności siebie człowiek nie istnieje
Dlaczego wiara w siebie
Formuła Pewności Siebie wg Napoleona Hilla

A jak często ty zadajesz sobie pytania, czego potrzebujesz najbardziej, aby czuć się w pełni szczęśliwa i spełniona? Czy potrafisz szczerze rozmawiać sama ze sobą o mocnych stronach oraz o tym, czego ci brak? I czy wiesz, jaka zmiana sprawi, że zaczniesz w pełni cieszyć się siłą swojej kobiecości?

Pomyśl, czego pragniesz najbardziej i podziel się swoimi refleksjami. Sprawdź też, jakie są marzenia innych kobiet i jak wiele mamy ze sobą wspólnego 🙂

SONDA

Marzysz o…
zmianie pracy
zmianie szefa
zmianie siebie
założeniu firmy
nabraniu odwagi
celowym życiu
byciu pewną siebie
zapanowaniu nad czasem
przeprowadzce
dojrzałości emocjonalnej

Zobacz wyniki

 

Dodaj komentarz