Kobiety niezależne, silne i nastawione na sukces często skrywają liczne obawy, pragnienia i marzenia związane z samoakceptacją i pewnością siebie. Noszą je w sercach wiele lat, podczas gdy otoczenie nie ma pojęcia o dramatach, które rozgrywają się pod dokładnie dopasowywanymi maskami.

Zdecydowanie, energia i wiara w siebie – kobieta sukcesu epatuje tymi cechami na zewnątrz, choć wewnątrz targają nią konflikty, lęk przed krytyką czy brak pewności i stała potrzeba akceptacji.
Ponieważ nie jest prawdą, że większość kobiet marzy wyłącznie o wakacjach na Bali, nowej torebce od Prady czy wolnym czasie na ploteczki z przyjaciółkami.. O czym w takim razie marzą?

czytaj także:
Bez pewności siebie człowiek nie istnieje
Dlaczego wiara w siebie
Formuła Pewności Siebie wg Napoleona Hilla

A jak często ty zadajesz sobie pytania, czego potrzebujesz najbardziej, aby czuć się w pełni szczęśliwa i spełniona? Czy potrafisz szczerze rozmawiać sama ze sobą o mocnych stronach oraz o tym, czego ci brak? I czy wiesz, jaka zmiana sprawi, że zaczniesz w pełni cieszyć się siłą swojej kobiecości?

Pomyśl, czego pragniesz najbardziej i podziel się swoimi refleksjami. Sprawdź też, jakie są marzenia innych kobiet i jak wiele mamy ze sobą wspólnego 🙂

SONDA

Marzysz o…
zmianie pracy
zmianie szefa
zmianie siebie
założeniu firmy
nabraniu odwagi
celowym życiu
byciu pewną siebie
zapanowaniu nad czasem
przeprowadzce
dojrzałości emocjonalnej

Zobacz wyniki

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

six + fifteen =