Natura nie dała kobietom wyboru. W procesie ewolucji a potem wychowania otrzymałaś pewną rolę. Piękną rolę, dodam jako matka, (była i obecna) żona, muza i kochanka.

Ale w piaskownicy tylko nieliczne z nas dostały do ręki wszystkie zabawki. Zabawki, które uczą odważnego patrzenia przed siebie, odpowiedzialności za siebie i swoje życie, samodzielności, kreowania rzeczywistości i inspirowania zmian.

Możesz sięgnąć po te zabawki teraz. Zbudować dla siebie alternatywę tak, abyś zawsze miała wybór. Ponieważ, gdy zeskrobiesz ze ścian swej kuchni stare, wyblakłe kolory farb i odważysz się pomalować je na nowo, sięgniesz po swoje marzenia. Sprawdź, jak to jest z Tobą naprawdę.

Nowa Jakość Kobiecości to, poza luksusowym push up’em, wysokimi obcasami i czerwoną sukienką, przede wszystkim:

Pozbądź się wyuczonego lęku przed sukcesem, pożegnaj w sobie miłą, dobrze ułożoną panienkęZłam zasady, podejmij ryzyko i – wygraj swoje życie raz jeszcze. Tym razem już świadomie..!

W opinii jednych będziesz egoistyczną, bezwzględną zołzą. W opinii innych ambitną, przebojową, inteligentną kobietą, pełną uroku i pewności siebie.

Ale to i tak nie ma znaczenia, ponieważ najważniejsze, że sama jesteś po swojej stronie.

 

Chcesz wzmocnić pewność siebie i wiarę we własne możliwości  Najbliższe szkolenie Pewna Siebie. i kropka. odbędzie się już niebawem. Masz do wyboru spotkanie stacjonarne oraz/lub warsztat on-line. Chcesz poznać szczegóły i wziąć udział, kliknij » tutaj


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

seventeen − seven =