Projekt: Do samodzielnej realizacji
Dla kogo? Dla kobiet otwartych na poznanie siebie
Sposób realizacji: Wybierz, wydrukuj, działaj!

Masz wspaniały plan na przyszłość? Przeczytałaś masę poradników? Wysłuchałaś metagodziny podcastów? Kliknęłaś „Lubię to!” przy tysiącach motywujących obrazków? I nadal nie ruszasz do przodu?

Nic na to nie poradzisz, że nie ma lepszej metody na wprowadzenie zmiany, niż działanie. Zamiast odkładać na póżniej, krok po kroku, od początku, każdego dnia rób jedną małą rzecz, która zbliży cię do celu. Nawet jeśli wierzysz w siłę motywujących tapet ( nasze tapety znajdziesz » tutaj ), nie zastąpią metodycznej pracy i realizacji planu.

Projekt: Nie motywuj się. Działaj!

to narzędzie dla kobiet otwartych na zmiany.
Dzięki niemu:
poznasz samą siebie, oswoisz swój opór przed zmianą,wykorzystasz swoje mocne strony, przestaniesz marnować czas, większość swojej energii wykorzystasz efektywnie na realizację własnych priorytetów, wzmocnisz swoją pewność siebie, na nowo uwierzysz w swoje siły i odnajdziesz właściwą ścieżkę.

To na początek. Kolejne arkusze, które będziemy sukcesywnie dodawać, zbliżą cię do odkrywania prostych narzędzi, którymi posługują się na co dzień ludzie sukcesu. 

Co musisz zrobić, aby skorzystać z materiałów?

Przejrzyj, wybierz, kliknij, wydrukuj. Znajdź chwile tylko dla siebie. Wyłącz rozpraszacze, skup się na samej sobie. Ten kwadrans-pół godziny to czas, który przeznaczasz dla siebie i tylko dla siebie. Gdy minie  tydzień, miesiąc, pół roku – sama sobie za to podziękujesz.

Zamiast się wciąż tylko motywować – Działaj!
 


 

Działaj
 

Z Newsletterem będziesz na bieżąco » zapisz się tutaj