Kobiece Poczucie Własnej Wartości – kurs on-line

Samoocena, Odwaga, Pewność Siebie i Wiara we Własne Możliwości

to sekret kobiet odnoszących sukcesy.

Poznaj 5 najważniejszych kroków w budowaniu asertywności i pewności siebie i wykorzystuj je dla zmiany jakości swojego życia.

Wyniki sondy bloga grajWysoko.pl mówią same za siebie: aż 65% kobiet odwiedzających grajWysoko.pl marzy o zmianie siebie, nabraniu odwagi, celowym życiu, dojrzałości emocjonalnej, byciu pewną siebie*!

Tymczasem kobiety, które we własnym mniemaniu czują się wartościowe, nie obawiają się porażek, odnoszą spektakularne sukcesy, czują się spełnione i szczęśliwe.

*) źródło: serwis grajWysoko.pl, styczeń 2017

Jeśli i Ty chcesz odnaleźć lub wzmocnić samoocenę i czuć się swobodnie i bezpiecznie w każdej biznesowej sytuacji, jeśli pragniesz przełamać własne ograniczenia, osiągać zawodowe cele i realizować osobisty sukces,

weź udział w kursie on-line » Kobiece Poczucie Własnej Wartości

To przełomowy kompleksowy program dla kobiet, które pragną poczuć się wolne, szczęśliwe i spełnione. To 30 dni pytań, niezwykłych odkryć, zaskakujących efektów. To całkiem nowe spojrzenie na świat i na siebie. To myśli wolne i swobodne. To promienny uśmiech i otwarta droga do celu. Przebyłam tę drogę i dziękuję! – Beata Jaskólska, dekoratorka wnętrz

 

KIEDY NAJBLIŻSZY CYKLU SZKOLENIA?

22 listopada 2018

 

I. Na początek

otrzymujesz e-mailem Pigułę Wiedzy: tematyczną prezentację, ankietę oraz listę zagadnień, nad którymi indywidualnie się zastanowisz, aby mieć bazę do dalszych ćwiczeń.

II. Ćwiczenia – Prezentacje – Mapy Myśli – Notes

Ja i Lustro – Moduł I

Odkryjesz i nazwiesz maski, które codziennie zakładasz. Nawiążesz kontakt z rolami, jakie odgrywasz w życiu i porozmawiasz z nimi szczerze o potrzebach, lękach i pragnieniach. Polubisz siebie taką, jaką naprawdę jesteś; ze swoimi wadami i zaletami. Pozbędziesz się ograniczających przekonań na swój temat. Nawiążesz dobre relacje z samą sobą i poczujesz się dobrze we własnej skórze.

Ja i Mocne Strony – Moduł II

Poznasz 5 największych problemów w budowaniu pewności siebie w relacjach biznesowych i dowiesz się, jak je rozwiązywać efektywnie i skutecznie. Poznasz filary wiary w siebie i nauczysz się je wzmacniać nawet wówczas, gdy inni będą podcinać Ci skrzydła. Poznasz własne zasoby i obszary wymagające wsparcia, wzmocnisz swój potencjał, nauczysz się stawiać czoła wyzwaniom.

Ja i Otoczenie – Moduł III

Zapomnisz, co oznacza słowo stres i że „asertywność” to nie tylko mówienie „nie”. Poznasz techniki zarządzania własnymi emocjami, określisz, co czerpiesz z pracy z ludźmi i co sama możesz im dać. Nauczysz się, jak zostać rzeczniczką samej siebie. Jak bez zbędnego wstydu i nieuzasadnionej skromności mówić głośno o własnych potrzebach oraz opowiadać o odniesionych sukcesach.

III. Wzmocnienie i integracja

Ja i Przyszłość – Moduł IV

Nauczysz się technik nieustannego doskonalenia, ugruntujesz swój nowy zestaw wspierających przekonań. Staniesz się realizatorką własnego życiowego planu. Odnajdziesz równowagę pomiędzy sukcesem zawodowym a spełnieniem w życiu osobistym, odnajdziesz przyjemność w realizowaniu się, także poprzez swoją pasję. Nauczysz się dbania o najważniejszą osobę: o samą siebie.

Organizacja szkolenia

w ciągu kolejnych dni otrzymasz emailem od trenera materiały – sesje on-line. Znajdziesz w nich Ćwiczenia – Prezentacje – Mapy Myśli – Notes, z którymi będziesz pracować samodzielnie, a to oznacza, że zmiana, którą w sobie zaobserwujesz na zajęciach zostanie wzmocniona i utrwalona.

Dodatkowo, w ramach 3 konsultacji mailowych, telefonicznych lub na Skypie, możesz konsultować z trenerką wszelkie pytania, wątpliwości, pomysły i idee. Terminy konsultacji będą ustalane indywidualnie.

Materiały Szkoleniowe

Zestaw Materiałów, które otrzymasz, składa się z:

  1. Piguła Wiedzy Praktycznej,
  2. Zeszyt Ćwiczeń,
  3. 2 Arkusze Celów,
  4. 1 Mapa Myśli,
  5. Zestaw 30 Użytecznych Przekonań,
  6. Arkusz Postępów,
  7. Notes.

 

Autorskie szkolenie prowadzę od dziewięciu lat. Angażuję uczestniczki na wielu poziomach; od intelektu, przez zmysły, po emocje. Wszystkie materiały przygotowuję na podstawie praktycznych doświadczeń i wielu godzin pracy na sali szkoleniowej, podczas indywidualnych coachingów oraz kolejnych odsłon Szkolenia On-line.

Poza standardowymi technikami wykorzystuję w nich pracę z metaforą, mitem, elementami dramy, terapię ruchem. Korzenie mojej metody szkoleniowej sięgają psychologii pozytywnej, podejścia behawioralnego oraz koncepcji uczenia się przez całe życie.

Zapraszam!

o znaczeniu i wpływie Pewności Siebie na radość życia » czytaj

 

TERMIN ROZPOCZĘCIA NAJBLIŻSZEGO CYKLU SZKOLENIA:

22 listopada 2018

 

Sprawdź termin warsztatu otwartego Pewna Siebie Kobieta. i Kropka.  » tutaj