Samoocena,
Odwaga, Pewność Siebie
i Wiara we Własne Możliwości

to sekret kobiet odnoszących sukcesy w biznesie.

Poznaj 5 najważniejszych kroków
w budowaniu asertywności i pewności siebie i wykorzystuj je
dla zmiany jakości swojego życia.

Wyniki sondy bloga grajWysoko.pl mówią same za siebie: aż 65% kobiet odwiedzających grajWysoko.pl marzy o zmianie siebie, nabraniu odwagi, celowym życiu, dojrzałości emocjonalnej, byciu pewną siebie*! Tymczasem kobiety, które we własnym mniemaniu czują się wartościowe, nie obawiają się porażek, odnoszą spektakularne sukcesy, czują się spełnione i szczęśliwe.

Sonda_o czym_marza_kobiety

*) źródło: serwis grajWysoko.pl, styczeń 2017

Jeśli i Ty chcesz odnaleźć lub wzmocnić samoocenę i czuć się swobodnie i bezpiecznie w każdej biznesowej sytuacji, jeśli pragniesz przełamać własne ograniczenia, osiągać zawodowe cele i realizować osobisty sukces,

weź udział w szkoleniu stacjonarnym w Warszawie » w Biznesie Pewna Siebie. i Kropka.

To przełomowy, kompleksowy program dla kobiet, które pragną poczuć się wolne, szczęśliwe i spełnione. To 23 dni codziennych pytań, niezwykłych odkryć, zaskakujących efektów. To całkiem nowe spojrzenie na świat i na siebie. To myśli wolne i swobodne. To promienny uśmiech i otwarta droga do celu. Przebyłam tę drogę i dziękuję! – Beata Jaskólska, dekoratorka wnętrz

I. Przed szkoleniem

otrzymujesz e-mailem Pigułę Wiedzy: tematyczną prezentację, ankietę oraz listę zagadnień, nad którymi indywidualnie się zastanowisz, aby omówić je podczas zajęć.

II. Jednodniowy warsztat – 3 moduły

Ja i Lustro – Moduł I

Odkryjesz i nazwiesz maski, które codziennie zakładasz. Nawiążesz kontakt z rolami, jakie odgrywasz w życiu i porozmawiasz z nimi szczerze o potrzebach, lękach i pragnieniach. Polubisz siebie taką, jaką naprawdę jesteś; ze swoimi wadami i zaletami. Pozbędziesz się ograniczających przekonań na swój temat. Nawiążesz dobre relacje z samą sobą i poczujesz się dobrze we własnej skórze.

Ja i Mocne Strony – Moduł II

Poznasz 5 największych problemów w budowaniu pewności siebie w relacjach biznesowych i dowiesz się, jak je rozwiązywać efektywnie i skutecznie. Poznasz filary wiary w siebie i nauczysz się je wzmacniać nawet wówczas, gdy inni będą podcinać Ci skrzydła. Poznasz własne zasoby i obszary wymagające wsparcia, wzmocnisz swój potencjał, nauczysz się stawiać czoła wyzwaniom.

Ja i Otoczenie – Moduł III

Zapomnisz, co oznacza słowo stres i że „asertywność” to nie tylko mówienie „nie”. Poznasz techniki zarządzania własnymi emocjami, określisz, co czerpiesz z pracy z ludźmi i co sama możesz im dać. Nauczysz się, jak zostać rzeczniczką samej siebie. Jak bez zbędnego wstydu i nieuzasadnionej skromności mówić głośno o własnych potrzebach oraz opowiadać o odniesionych sukcesach.

III. Po szkoleniu – wzmocnienie i integracja

Ja i Przyszłość – Moduł IV

Nauczysz się technik nieustannego doskonalenia, ugruntujesz swój nowy zestaw wspierających przekonań. Staniesz się realizatorką własnego życiowego planu. Odnajdziesz równowagę pomiędzy sukcesem zawodowym a spełnieniem w życiu osobistym, odnajdziesz przyjemność w realizowaniu się, także poprzez swoją pasję. Nauczysz się dbania o najważniejszą osobę: o samą siebie.

– w ciągu 22 dni po zakończeniu szkolenia otrzymasz od trenera 3 sesje on-line przesyłane e-mailem. W materiałach znajdziesz ćwiczenia, które będziesz wykonywać samodzielnie, a to oznacza, że zmiana, którą w sobie zaobserwujesz na zajęciach zostanie wzmocniona i utrwalona.

Dodatkowo, w ramach 3 konsultacji mailowych, telefonicznych lub na Skypie, możesz konsultować z trenerką wszelkie pytania, wątpliwości, pomysły i idee. Poszerzysz także swoją sieć kontaktów, będziesz utrzymywała kontakty w sieci networkingowej tworzonej przez uczestniczki szkolenia.

Materiały Szkoleniowe

Zestaw Materiałów Szkoleniowych składa się z:

  1. Piguła Wiedzy Praktycznej,
  2. Zeszyt Ćwiczeń,
  3. 2 Arkusze Celów,
  4. 1 Mapa Myśli,
  5. Zestaw 30 Użytecznych Przekonań,
  6. Arkusz Postępów.

 

Autorskie szkolenie
prowadzę w formie warsztatów, podczas których angażuję uczestniczki na wielu poziomach; od intelektu, przez zmysły, po emocje. Zarówno symulacje z podziałem na role, studia przypadków, demonstracje czy anty-przykłady przygotowane są na podstawie praktycznych doświadczeń i wielu godzin pracy na sali szkoleniowej oraz podczas indywidualnych coachingów z kobietami.
Wykorzystuję także pracę z metaforą, mitem, elementami dramy oraz terapię ruchem. Korzenie mojej metody szkoleniowej sięgają psychologii pozytywnej, podejścia behawioralnego oraz koncepcji uczenia się przez całe życie.
Zapraszam!

o Pewności Siebie » czytaj
Opinie uczestniczek » czytaj

Cena to inwestycja – 390 zł

a w tym: Piguła Wiedzy przed zajęciami, jednodniowy warsztat, 3 sesje on-line, Zestaw Materiałów Szkoleniowych, 3 konsultacje z trenerem po szkoleniu, kawa, herbata i lunch podczas zajęć.

Formularz zgłoszenia na najbliższy warsztat » 28 października 2017


Zgłaszam się na szkolenie w Biznesie Pewna Siebie. i Kropka. - 28 października 2017

Tak, zapoznałam się i akceptuję Regulamin świadczenia usług szkoleniowych*

Tak, chcę otrzymywać Newsletter - Inspiracje i nowe sposoby bezpośrednio na mój email

Wolisz indywidualną pracę? Umów się na » Coaching 
Poznaj » Pigułki Pewności Siebie ™


Regulaminy i Polityka Prywatności:
Regulamin Świadczenia Usług Szkoleniowych
Polityka Prywatności
 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

5 × two =