Co znajdziesz w grajWysoko

A1
grajWysoko.pl to blog o sile kobiecej pewności siebie, życiowej odwadze i sztuce życia z pasją. To miejsce, w którym namawiam kobiety, by nie zgadzały się na pełzanie, kiedy mogą latać!

Blog dla odważnych kobiet

Odważne kobiety są wśród nas. Eksplodują pasją życia, mają marzenia i energię, by realizować swoje pomysły. Czasem jeszcze miotają się pomiędzy własną wizją życia a społecznymi oczekiwaniami tracąc przy tym zbyt wiele czasu. Ale mają nieprzepartą siłę, wykorzystują swoje mocne strony i realizują pożądane scenariusze. 

Dla nich piszę o podstawie każdego sukcesu, jaką jest pewność siebie i wiara we własne możliwości. Dzielę się swoimi doświadczeniami z efektywnego wykorzystywania całkowicie nieodnawialnego, a beztrosko marnowanego zasobu, jakim jest czas. Moją żelazną zasadą jest umiejętność oszczędzania, co umożliwia realizowanie szalonych i nieprzewidywalnych pasji, więc opowiadam o świecie pieniędzy. I wreszcie zwracam uwagę na słowa, zwłaszcza te magiczne słowa, które dodają energii i są wyznacznikami kierunku twórczego działania. Inspirujące materiały dla znajdziesz także w kategoriach » Pigułki » Kursy on-line.

W grajWysoko.pl zapraszam Was także

do nieustannego wsłuchiwania się we własne potrzeby i do ciągłej zmiany na lepsze. Nie od razu, nie natychmiast, ot’ pstryk – i zmiana gotowa. Ja sama zamiast rewolucji preferuję Metodę Małych Kroczków, bo jest przetestowana i bardzo skuteczna. Niesie ze sobą codzienną satysfakcję, motywuje do uważności i aktywności, a kolejne małe sukcesy dodają apetytu na więcej i nie pozwalają spoczywać na laurach. 
Jak się przekonasz, grajWysoko to blog z okrzykami radości na kręcącej się karuzeli życia. To kroczenie własną drogą bez względu na wiek i ograniczenia. To dzielenie się inspiracjami, jak czerpać z siły celebrowania codzienności i poczucia własnej wartości, by dzień rozpoczynać codzienną porcją pozytywnego myślenia i wypełnić go celowym działaniem. To też sprawdzona wiedza o mocnych stronach, świadomych wyborach i sztuce życia z pasją. A wszystko w skrzydlatych kategoriach » z Pasją  oraz  » Stylowo

Publikacje i kursy on-line

Pierwsze książeczki dla dzieci i młodzieży z serii „Zygzakiem przez Świat..” możesz przejrzeć i kupić w » Sklepie Fundacji. A publikację „13 różnic między Super kobietą a Kobietą z Pasją” dedykuję tym wszystkim, które jeszcze wierzą w moc perfekcjonizmu i siłę przekonań, że tylko bycie idealną żoną, matką i dopiero na końcu kobietą, może być doceniane przez otoczenie. 

Świat moich pasji

to dobra literatura ( nie piszę „książki”, bo „książek” na rynku zalew, a dobrej literatury w tym niewiele). To swing tak często, jak znajdę ku temu okazję. Myślenie w samotności, bo myślenie nie boli. Śpiew, kiedy nikt nie słyszy (!!). Pasjami oglądam popularnonaukowe programy o kwantowej naturze świata i kibicuję zarówno Stephanowi Hawkinsowi, jak i twórcom Teorii Strun w drodze do unifikacji praw fizyki, łączących teorię kwantów z teorią względności. 

Ale przede wszystkim kocham podróże. Szwendanie się z plecakiem po drogach i bezdrożach świata. W ponad 50 krajach podglądałam życie w zaułkach miast i wiejskich podwórkach oddalonych od tras turystycznych. Przemierzając setki kilometrów w starych autobusach próbowałam lokalne przysmaki wyjmowane z aluminiowych pojemników czy świeżo zdjęte z przydrożnego grilla. Niejedna noc spędzona na lotnisku ( a czasem na trawniku przed terminalem odlotów ) nauczyła mnie pokory i szacunku do różnorodności kultur. Ogłuszający ryk myśliwców wojskowych startujących z arabskich lotnisk wzbudzał respekt. A podglądanie życia tambylców i rozmowy przy kubku sake, tedżu, soju, amaruli czy shiraz odkrywały wciąż nowe oblicza świata.
A wszystko po to, by stale sięgać wzrokiem za horyzont. Z pazurem i z pasją!

Mapa_flight
Ile razy okrążyłam Ziemię samolotem

na dzień 17.02.2017


NEWSLETTER_BURY_800

Zapisz się i otrzymuj ekskluzywne materiały tylko dla Przedsiębiorczych Kobiet z Pasją

Zapisując się akceptuję Politykę Prywatności